Jmenuji se Martin Lukáš, loni jsem oslavil své třiadvacáté narozeniny a aktuálně studuji na Masarykově Universitě magisterské studium obor ekonomie. Oblast auto-moto je mojí vášní již od dětství, neboť již jako malý kluk jsem s tátou jezdíval takřka neustále, jak to jenom šlo. Moje vášeň o motocykly přišla až na střední škole, kdy jsem pochopil, že motorka je stroj, který dokáže výrazně obohatit život. Někdy mezi střední a vysokou školou jsem si řekl, že by nemuselo být špatné založit si svůj vlastní blog, kam bych psal moje zážitky, zkušenosti nebo třeba náměty, tipy a triky právě z oblasti dopravy, a to zejména auto-moto. Blog jsem si založil, a proto nyní můžu své myšlenky dále rozesílat do světa, spíše mezi čtenáře z České republiky.

Jaké jsou moje vize a plány do budoucna?

Tomuto blogu bych se rád v budoucnu věnoval více, avšak s přibývajícími starostmi, a to nejenom těmi studijními, se od realizace nových článků nadále vzdaluji. Protože však velmi rád komunikuji s lidmi, a to jak přímo prostřednictvím mluvy, tak psanou formou právě zde na blogu, pevně věřím, že si nějaký čas najdu a občas sem něco nového připíši. Současně bych vás chtěl vyzvat, abyste se nebáli mě kontaktovat, a pokud vidíte v mých článcích jakýkoliv rozpor, souhlas nebo chcete zkrátka diskutovat, určitě mi napište, budu za vaši zpětnou vazbu neuvěřitelně rád.

Proč právě oblast dopravy, automobilů a motorek?

  • Je to moje vášeň
  • Z mého pohledu se jedná o nepostradatelnou věc
  • Chci přinést nové myšlenky do světa motorů a infrastruktury

Ať už jde o tajemství parkování nebo o někdy krkolomnou dopravu po městě, vždy se mi přihodí něco zajímavého, zvláštního, zábavného nebo naopak nebezpečného, o čem je psát, což mi teď připomíná moje dohadování s policisty o parkování, něco jako tohle. O tom se taky ještě v mém příštím článku zmíním.

Proto mi bude ctí, když budu moje myšlenky nadále reprodukovat prostřednictvím tohoto skromného blogu mezi vás, mé čtenáře.