B-Lite implantáty a jejich převratné výhody

Se stoupajícím zájmem o augmentaci prsu se stále zdokonalují prsní implantáty. Skvělým důkazem pro toto tvrzení jsou implantáty B-Lite. Někteří odborníci v souvislosti s nimi hovoří dokonce o revoluci v plastikách prsou. Proč?

Prsní implantáty B-Lite vyzrály nad gravitací

Stručně a jasně řečeno, devízou prsních implantátů B-Lite, které patří ke společnosti Polytech,  je jejich výrazně nižší hmotnost ve srovnání s běžnými typy silikonových implantátů. Uvádí se, že jsou o zhruba 30 procent lehčí. Jak je to možné? Příčinou jsou vzduchem plněné kulové kapsičky zvané mikrosféry, které jsou obsaženy v jejich silikonové výplni. Poměrně jednoduchý technologický trik způsobí, že:

  • rekonstruované poprsí daleko méně překáží při sportu
  • odpadají bolesti zad
  • nedochází k poklesu prsou vlivem gravitace
  • implantát je průsvitnější, a proto nepřekáží při mamografickém vyšetření

Inovativní technologie implantátů B-Lite odstraňuje několik nepříjemností jednou ranou. Pokud stojíte po augmentaci prsou o maximální komfort, je B-Lite značka právě pro vás.

B-Lite implantáty - velikosti, tvar a povrchová úprava

Velikosti

Nižší hmotnost implantátů B-Lite v žádném případě neubírá na objemu; B-Lite implantáty jsou dostupné v široké škále velikostních variant. V galeriích fotografií “plastika prsou před a po” na stránkách estetických center je možné najít celou řadu důkazů, že rozměrově si B-Lite nezadají s jakoukoliv jinou značkou. Rozdíl je pouze ve váze.

Tvar

Vlastnosti silikonu s mikrosférami umožňují vyrábět oba základní implantátové tvary. Můžete vybírat.

  • z kulatých implantátů B-Lite
  • z anatomických implantátů B-Lite

Povrchová úprava

Povrch implantátu je zásadním činitelem proti nechtěnému posunu. Proto na implantáty s hladkým povrchem už narazíte jen výjimečně. B-Lite jsou zajištěny proti kapsulární kontrakci důmyslnou texturou.

  • Mesmo jsou jemně texturované implantáty pro mimořádně aktivní ženy. 
  • POLYtxt jsou implantáty s klasicky texturovaným povrchem
  • Microthane mají povrch s nejžhavější, ale osvědčenou novinkou - mikro-polyuretanovou pěnou.
Mohlo by vás to zajímat  Letem městem aneb na motorce rychleji než v autě

B-Lite splňují nejnáročnější požadavky soudobých zákaznic. Mají všechno, co mají mít, a jsou výrazně lehčí. Přemýšlejte o nich. 

B - Lite implantáty cena

Za lehkost dekoltu je potřeba si trochu připlatit, pár implantátů B-Lite bývá přibližně o 10 až dvacet tisíc korun dražší než standardní “těžké” implantáty. Vezmete- li však do úvahy, že při plastické operaci prsou cena často atakuje 100 000 Kč, nejedná se o zásadí příplatek. Kromě zmíněných výhod B-Lite implantátů klienka s velkou pravděpodobností ušetří za pozdější modelaci rekonstruovaných prsou. Při modelaci prsou bez implantátů cena není výrazně nižší. 

Příjemné snesitelná lehkost implantátů B-Lite

Jestli si nedovedete představit, co představuje snížení hmotnosti o 30 %,  můžete odsypat z jednoho kilového balení mouky 30 dkg a porovnat váhu držením v obou rukou. U implantátů je absolutní váhový rozdíl o něco menší, ale pocitový z důvodu odlišné hmotnosti B-Lite a konvenčních implantátů je opravdu značný.

Zbavte se 30 % zátěže, kterou budete muset nosit 24 hodin denně. S implantáty B-Lite se budete cítit volná jako pták.

Implantáty B-Lite a zkušenosti skutečných žen 

Chcete-li vědět více od zdroje, vyhledejte zákaznické recenze na B-Lite implantáty a projděte si příspěvky v diskuzích. Uvidíte, jak B-Lite naplnily očekávání klientek. Možná vás utvrdí ve správném rozhodnutí. 

Celkově lze říci, že B-Lite implantáty jsou vhodnou volbou pro ty, kteří hledají maximální komfort a výhody v oblasti augmentace prsou.


Související příspěvky

Jak na parkování u letiště Václava Havla?

Jak na parkování u letiště Václava Havla? Jestliže v mém životě existuje zážitek, který...

Příslušenství pro Apple Watch překvapí designem i kvalitou

Příslušenství pro Apple Watch překvapí designem i kvalitou Doplňky k chytrým hodinkám Apple...