B-Lite implantáty a jejich převratné výhody

Se stoupajícím zájmem o augmentaci prsu se stále zdokonalují prsní implantáty. Skvělým důkazem pro toto tvrzení jsou implantáty B-Lite. Někteří odborníci v souvislosti s nimi hovoří dokonce o revoluci v plastikách prsou. Proč?

Prsní implantáty B-Lite vyzrály nad gravitací

Stručně a jasně řečeno, devízou prsních implantátů B-Lite, které patří ke společnosti Polytech,  je jejich výrazně nižší hmotnost ve srovnání s běžnými typy silikonových implantátů. Uvádí se, že jsou o zhruba 30 procent lehčí. Jak je to možné? Příčinou jsou vzduchem plněné kulové kapsičky zvané mikrosféry, které jsou obsaženy v jejich silikonové výplni. Poměrně jednoduchý technologický trik způsobí, že:

  • rekonstruované poprsí daleko méně překáží při sportu
  • odpadají bolesti zad
  • nedochází k poklesu prsou vlivem gravitace
  • implantát je průsvitnější, a proto nepřekáží při mamografickém vyšetření

Inovativní technologie implantátů B-Lite odstraňuje několik nepříjemností jednou ranou. Pokud stojíte po augmentaci prsou o maximální komfort, je B-Lite značka právě pro vás.

B-Lite implantáty - velikosti, tvar a povrchová úprava

Velikosti

Nižší hmotnost implantátů B-Lite v žádném případě neubírá na objemu; B-Lite implantáty jsou dostupné v široké škále velikostních variant. V galeriích fotografií “plastika prsou před a po” na stránkách estetických center je možné najít celou řadu důkazů, že rozměrově si B-Lite nezadají s jakoukoliv jinou značkou. Rozdíl je pouze ve váze.

Tvar

Vlastnosti silikonu s mikrosférami umožňují vyrábět oba základní implantátové tvary. Můžete vybírat.

  • z kulatých implantátů B-Lite
  • z anatomických implantátů B-Lite

Povrchová úprava

Povrch implantátu je zásadním činitelem proti nechtěnému posunu. Proto na implantáty s hladkým povrchem už narazíte jen výjimečně. B-Lite jsou zajištěny proti kapsulární kontrakci důmyslnou texturou.

  • Mesmo jsou jemně texturované implantáty pro mimořádně aktivní ženy. 
  • POLYtxt jsou implantáty s klasicky texturovaným povrchem
  • Microthane mají povrch s nejžhavější, ale osvědčenou novinkou - mikro-polyuretanovou pěnou.
Mohlo by vás to zajímat  Nemovitosti na Vysočině. Jaký je stav realitního trhu v kraji?

B-Lite splňují nejnáročnější požadavky soudobých zákaznic. Mají všechno, co mají mít, a jsou výrazně lehčí. Přemýšlejte o nich. 

B - Lite implantáty cena

Za lehkost dekoltu je potřeba si trochu připlatit, pár implantátů B-Lite bývá přibližně o 10 až dvacet tisíc korun dražší než standardní “těžké” implantáty. Vezmete- li však do úvahy, že při plastické operaci prsou cena často atakuje 100 000 Kč, nejedná se o zásadí příplatek. Kromě zmíněných výhod B-Lite implantátů klienka s velkou pravděpodobností ušetří za pozdější modelaci rekonstruovaných prsou. Při modelaci prsou bez implantátů cena není výrazně nižší. 

Příjemné snesitelná lehkost implantátů B-Lite

Jestli si nedovedete představit, co představuje snížení hmotnosti o 30 %,  můžete odsypat z jednoho kilového balení mouky 30 dkg a porovnat váhu držením v obou rukou. U implantátů je absolutní váhový rozdíl o něco menší, ale pocitový z důvodu odlišné hmotnosti B-Lite a konvenčních implantátů je opravdu značný.

Zbavte se 30 % zátěže, kterou budete muset nosit 24 hodin denně. S implantáty B-Lite se budete cítit volná jako pták.

Implantáty B-Lite a zkušenosti skutečných žen 

Chcete-li vědět více od zdroje, vyhledejte zákaznické recenze na B-Lite implantáty a projděte si příspěvky v diskuzích. Uvidíte, jak B-Lite naplnily očekávání klientek. Možná vás utvrdí ve správném rozhodnutí. 

Celkově lze říci, že B-Lite implantáty jsou vhodnou volbou pro ty, kteří hledají maximální komfort a výhody v oblasti augmentace prsou.


Související příspěvky

Jak mohou zpříjemnit cestování úpravy automobilu?

Jak mohou zpříjemnit cestování úpravy automobilu? Nejsem žádný automechanik, abych vám zde popisoval...

Zrychlete své nákupy díky automobilu

Zrychlete své nákupy díky automobilu Už když jsem byl malý kluk, vždy se...